Aktuality
Sem vložte podnadpis

Štěňátka - nakrytí

Bleška a Ferdík
Bleška a Ferdík

4. června jsme se vydali na plánované krytí naší Blešky a Neptuna Červený muškát alias Ferdíka. Spojení se povedlo a my očekáváme narození minimálně pěti malých pišingříku. Štěňátka by se měla narodit na přelomu července a srpna.

Bleška a Ferdík
Bleška a Ferdík

Narození štěňátek

V neděli 7. srpna se nám konečně ukázali naši maličcí pišingříci. Máme čtyři holky ( Amazonka, Alira, Aktovka, Abeceda) a tři kluky ( Akrobat, Astronom a Adolf). Fenky jsou již zadané všechny, ale dva pejsci stále čekají na svůj nový milující domov. 

Po zrušené rezervaci se uvolnila jedna fenka a společně se dvěma brášky čeká na vůj domov.

Všechna štěňátka už mají zajištěný nový domov.

Odchod domů

30. září odešel první kluk do svého nového domova. Během víkendu odjeli všichni až na jednoho, který si na svou rodinu počkal do pondělí.
Všechny štěňátka mají skvělé rodiny a mají se dobře. Všechny rodiny podávají pravidelně zprávy o tom, jak se našim dětem daří a my jsme za to strašně rádi.

Jaro je tu !

Konečně jsme se dočkali jara. Všechno kvete, dny jsou delší a sluníčko příjemně svítí. Nastává ta doba, kdy strakáči se svými paníčky podnikají hromadné procházky a srazy. V zimě takových akcí není tolik a proto je jaro skvělé pro pořádné socializace. Jsme moc rádi, že se skoro se všemi našimi dětmi potkáme na první velké akci roku 2017 a to na setkání štěňat. Těšíme se nejen na naše děti, ale i na vás, jejich nové rodiny. Jsme rádi, že jste stále s námi v kontaktu, moc to pro nás znamená. Doufáme, že se budeme potkávat i na jiných akcích nejen na téhlé jedné.  

Krmení

U našich holek jsme vystřídali spoutu značek granulí. Dlouho u nás držely garnule Orijen, ale ty holkám postupně přestaly chutnat . Vyzkoušeli jsme i za studena lisované Yoggies, ale i nad těmi brzy ohrnovaly nos. Proto jsme zkusili granule Optimanova, které jím zatím velmi chutnají.

Štěňátka podruhé? Zatím bohužel ne...

Jelikož se nám Cedulka pomalu chystá hárat, začali jsme zvažovat otázku, jestli do toho šílenství s mimísky spadnout znovu. Po dlouhém zvažování jsme se rozhodli, že si na miminka ještě počkáme. Cedulka je sice připravená stát se mamkou a určitě by byla skvělá, ale v poslední době se počet očekávaných miminek v jiných chovatelských stanicích velmi navýšil. A jelikož chceme pro svá miminka ty nej paníčky, máme obavu, že by na ty naše zlatíčka žádní takoví nezbyli. A tak si počkáme a uvidíme, jak to bude vypadat do budoucna.