Zážitky
Sem vložte podnadpis

Setkání strakatých štěnátek


V květnu se část naší strakaté rodiny sešla na setkání štěnat. Sešli jsme se tu s Adolfem, Akrobatem, Aktovkou a Alirou. 

Celá akce byla moc hezká. Vyšlo nám i hezké počasí. Dětičky si to moc užili a poznali spoustu nových psích kamarádů. Vyzkoušeli si základy poslušnosti a agility. Zaběhali si coursing, ale hlavně si užili volné běhání mezi spoustou stejně střelených psů. 

Výstava nanečisto v Hlinsku

V červnu jsme se s Amazonkou(Žofkou) a Adouškem znovu sešli tentokrát na výstavě v Hlinsku. Celou akci pořádaly majitelky chovatelské stanice Libachar odkud pocházela babička Blešky. Vyšlo nám znovu krásné počasí. Den nám nezkazily ani klíšťata, která se ten den shromáždila na hostinu. Samotná výstava dopadla velmi dobře pro celou rodinu Kremlovic. Žofinka skončila jako nejlepší fena a Adoušek s Abčou si odnesli malé poháry na památku. 

Rodinné setkání v Řásné

V pátek 4.května jsme vyrazili na naše rodinné setkání, které se konalo kousek od Telče v kempu Řásná. Dorazili jsme sem chvíli po páté a pomalu jsme začali vybalovat. Čekali jsme než dorazí zbytek rodiny. Jako první kolem desáté večer dorazili Atinkovi. Holky radostně vítaly Aktovku, ale ta byla na nějaké vítání až moc unavená po dlouhé cestě a tak se ze začátku holek trochu bála. Pro pátek už jsme byli kompletní a mohli jsme jít na kutě.

V sobotu jsme vstali okolo osmé a sešli jsme se a s pánečky Atinky, abychom domluvili, kam dnes vyrazíme na výlet. Rozhodli jsme, že vyrazíme do Telče podívat se na náměstí. Museli jsme však počkat na poslední členy setkání a to na rodinu Amazonky. A tak jsme se dohodli, že Atinka s rodinou na nás počká v Telči. Měli jsme ještě trochu času do příjezdu Žofky a tak jsme vyrazily s Ati na kousek cesty. Když jsme se z krátkého okruhu vrátili do kempu čekali jsme zhruba do jedenácti než dorazila Žofinka. Žofinka měla velkou radost že zase vidí svou rodinu a hned si spolu začali hrát. Asi hodinu jsme zůstali v kempu a pak jsme nasedli do jednoho auta a vyrazily do Telče. V Telči zrovna probíhal sraz starobylých aut a tak zde bylo spousty lidí. Jelikož byl zrovna čas oběda zamířili jsme do restaurace. Jsem si jistá, že na tenhle oběd nikdo z nás dlouho nezapomene. Po zajímavém oběde jsme se setkali s Atinkovými a pomalu jsme vyrazily na cestu zpět. Znovu jsem se rozdělili na parkovišti, kde mamka s taťkou a Bleškou odjeli zpět autem a zbytek z nás se vydal na cestu zpět po svých. Desetikilometrová cesta nám zabrala asi hodinu a půl a když jsem dorazili do kempu nalezly jsme zbytek v hospůdce. Společně s rodiči a Blešou tam seděla i Olča, která přivezla svou smečku, aby se seznámila s příbuznými. Večer jsme připravili ohínek a opékali jsme buřty. 

V neděli jsme vyrazili na krátký okruh kolem Řásné. Vyšlápli jsme si na vyhlídku Míchovi skály. Pak jsme se kolem Velkopařezitého rybníka vrátili zpátky do kempu. Pomalu jsme se rozloučili se Žofkou a Atinkou a vyrazili jsme domů. 

Víkend se moc povedl. Byla škoda, že se nás nesešlo víc ale i v tomto rozložení jsme si to moc užili.